• -200,00 zł

Bari 2017/18 Home

n/a
Rozmiar
  • S
349,00 zł
149,00 zł Zniżka 200,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Zeus nawet w replikach zastosował naklejane emblematy, co wygląda mega fajnie i profesjonalnie. Logo producenta, herb klubu, rok założenia zespołu z tyłu na kołnierzu a nawet... pasek na ramionach. Wszystko zostało termicznie naprasowane na koszulkę. Do tego w dolnej części koszulki znajduje się przepiękne tłoczenie w materiale, które przedstawia część herbu. To wszystko sprawia, że ten projekt jest mega ciekawy i fajny :)

Jest coś jeszcze, co zwiększa wartość kolekcjonerską koszulek Bari z sezonu 2017/18. Otóż w tym sezonie otarli się o awans do Serie A, po czym w lato 2018 roku... klub ogłosił bankructwo i został zdegradowany do Serie D. W związku z tym wydarzeniem, lekko zmieniony został herb klubu. Sezon 17/18 jest więc ostatnim z tym herbem i jak do tej pory ostatnim tak dobrym dla zespołu z Bari, ponieważ przez kilka kolejnych lat nie wrócili nawet do Serie B, nie mówiąc o byciu blisko awansu do włoskiej elity.

Zawodnicy: Cristian Galano, Karamoko Cisse, Andres Tello, Luca Marrone, Riccardo Improta, Migjen Basha, Franco Brienza, Nene.

n/a

Opis

Zespół
Bari
Sezon
2017/18
Typ produktu
Home
Producent
Zeus
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie