• -110,00 zł

Litex 2021/22 & 2022/23 Home

n/a
369,00 zł
259,00 zł Zniżka 110,00 zł
Cena nie uległa zmianie
Obecnie brak na stanie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Przepiękna koszulka na 100-lecie jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Bułgarii. Setne urodziny podkreśla grafika na plecach, ale tak naprawdę gra ona tu drugoplanową rolę. Główne show skrada grafika na froncie trykotu.

Jest to Kryty Most w Łoweczu, czyli miasta z którego pochodzi Litex. Wyjątkowość tej budowli jest na tyle duża, że to jedyny kryty most na Półwyspie Bałkańskim! Natomiast zdaniem wielu źródeł, w całej Europie znajdują się tylko cztery takie budowle. Oprócz Bułgarii, po jednym znajdziemy w Niemczech, Włoszech oraz Szwajcarii.

Sposób graficzny przedstawienia mostu jest rewelacyjny. Koszulka nabiera wydźwięku artystycznego. Dodatkowo, na ramieniu znajdziemy nadruk osiągnięć Litexu. Są czterokrotnym mistrzem Bułgarii, co klasyfikuje ich na szóstym miejscu spośród wszystkich klubów w historii bułgarskiej piłki.

Mimo pięknej historii, ten trykot był noszony na drugim poziomie rozgrywkowym. Tym bardziej należy docenić fakt, że mimo iż klub nie był w swoim najlepszym czasie, postarano się aby koszulki były na wysokim poziomie wizualnym.

n/a

Opis

Zespół
Litex
Sezon
2021/22
Sezon
2022/23
Typ produktu
Home
Producent
Givova
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie