Napoli 2016/17 Third Meczowa

303JKZ0

Ultra mała rozmiarówka. Wymiar mierzony na płasko: 34x65cm. Więcej w opisie produktu.

Rozmiar
  • S
749,00 zł
439,00 zł Zniżka 310,00 zł
Cena nie uległa zmianie
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Jeżeli szukasz majstersztyka na miarę klasy światowej, to właśnie go znalazłeś. Oto niekomercyjna wersja meczowa wyprodukowana tylko i wyłącznie dla klubu przez Kappę. Ten trykot nigdy nie trafił do otwartej sprzedaży. Oznacza to, że masz okazję nabyć przedmiot, który był przeznaczony tylko i wyłącznie dla piłkarzy, a... jest to prawdziwy sztos!

Koszulka jest wykonana w ultra małej rozmiarówce. Jest to rozmiar S/M, czyli pośredni. Mierząc wymiary tej koszulki na płasko, ma ona tylko 34cm szerokości w obwodzie! I teraz najlepsze - koszulka spokojnie jest zdolna podwoić ten wymiar :) Materiał z jakiego ją wykonano jest bardzo rozciągliwy, tak że po założeniu ma tworzyć nowy naskórek na wysportowanej sylwetce atlety, jakimi są piłkarze.

Nie posiada ona nawet wszywanych metek w środku, gdyż naturalnie byłby one odciśnięte na ciele piłkarza. Zamiast tego, Kappa w dolną taśmę koszulki wszyła niezbędne informacje gumową nicią. Kilka innych informacji zostało zawartych na naklejkach, które przed ubraniem powinny zostać zerwane. Cała koszulka nastawia się na jak największą wydajność, bo rozciągliwe także są emblematy Kappy - logo na piersi i logotypy na rękawach. Jakby tego było mało, to reklamy sponsorów są... wentylowane! Na całej swojej powierzchni posiadają małe dziurki. Do tego należy dorzucić mistrzowskie wykonanie herbu klubu i... niech ktoś powie, że to nie jest absolutny TOP wśród wszystkich rodzajów odzieży jakie kiedykolwiek widział?

Tej koszulki nie da się opisać słowami, jej po prostu trzeba dotknąć!

Zawodnicy: Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, Dries Mertens, Lorenzo Insigne, Jose Callejon, Jorginho, Marek Hamsik, Allan, Raul Albiol, Kalidu Koulibaly, Elseid Hysaj.

303JKZ0

Opis

Zespół
Napoli
Sezon
2016/17
Typ produktu
Third
Producent
Kappa
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie
Rodzaj
Meczowe