PSG 2020/21 Fourth Meczowa

CV8409-640
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
549,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Moc kolorów, które biją od tej koszulki jest absolutnie niesamowita. Miał być futurystyczny wygląd i jest w 100%. Koszulka łączy w sobie dwa kolory: fiolet oraz róż. Symbolizują one piękne zachodzącego słońca nad Paryżem.

Nowoczesność. Współczesność. Dynamika. Przenikanie. Intensywność. Wszystko sprawiło, że w wielu oczach projekt nabrał zupełnie innego wydźwięku. Trykot znacznie wybił się z trendu pozostałych koszulek, znajdując grono odbiorców. Bardzo szybko stał się niedostępny, co tylko spotęgowało pożądanie.

Nasza koszulka jest wykonana w technologii meczowej i... uwaga, nie jest to standardowy system wentylacji do którego przyzwyczaił nas napis VAPOR. Ten model otrzymał zupełnie inny system, co tylko dodaje mu na wyjątkowości. Jedni w tej strukturze doszukiwali się heksagonu, inni widzą pajęczynę. Całość stanowi oczywiście niesamowicie rozbudowany system wentylacji.

Mimo praktycznie zerowej dostępności tego modelu na rynku, tym bardziej w mocno pożądanej wersji meczowej, oferujemy go w cenie katalogowej. Spieszcie się i cieszcie się tym cacuszkiem ;)

CV8409-640

Opis

Zespół
PSG
Sezon
2020/21
Typ produktu
Fourth
Producent
Jordan
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie
Rodzaj
Meczowe