Nowości

Nowości

Marki

 • Adidas

  Adidas

  Niemiecki producent, którego nazwa wywodzi się od połączenia trzech pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela. Charakterystycznym znakiem są trzy paski. Adidas jest dziś jednym z największych producentów odzieży sportowej i dostarcza wyposażenie najlepszym zespołom na świecie.

 • Burrda Sport

  Burrda Sport

  Firma została założona w 2006 roku, a jej główna siedziba mieści się w Genwie w Szwajcarii, aczkolwiek posiada również swoje biuro w Doha w Katarze. Burrda Sport dostarcza wyposażenie zespołom głównie z Europy oraz Blieskiego Wschodu.

 • Capelli Sport

  Capelli Sport

  Firma powstała w Ameryce w 2011 roku. Główna siedziba znajduje się w Nowym Jorku. Capelli Sport zajmuje się produkcją obuwia i odzieży sportowej, koncentrując się głównie na rynku piłkarskim.

 • Carbrini

  Carbrini

  Carbrini Sportswear dostarcza wyposażenie głównie zespołom z Anglii i Szkocji, szczególnie tym grającym w niższych ligach.

 • Diadora

  Diadora

  Powstała w 1948 roku we Włoszech, jako firma produkująca buty do wspinaczki górskiej. Dziś produkują odzież dla kilkudziesięciu zespołów, zarówno klubów jak i drużyn narodowych, na całym świecie.

 • Errea

  Errea

  Marka powstała w 1988 roku w Torille (prowincja Parma, Włochy). Nazwa firmy wywodzi się od dwóch liter: "R" oraz "A". Errea była pierwszą włoską firmą w swojej branży, która otrzymała certyfikat Öko-Tex Standard 100, który poświadcza o braku 100 najbardziej niebezpiecznych substancji chemicznych dla ludzkiej skóry.

 • Forward

  Forward

  Forward to pakistańska firma z siedzibą w Sialkot w Pendżabie. Znana jest głównie z produkcji piłek dla największych marek na świecie takich jak Adidas czy Nike, ale zajmuje się również produkcją innych akcesoriów sportowych.

 • Hummel

  Hummel

  Duńska firma powstała już w 1923 roku w Niemczech, jako Messmer & Co. Swoją nazwę zawdzięcza pierwszym w historii piłki nożnej korkom, które wyprodukowała. Model ten nazwano właśnie "hummel". Jeden z przełomowych momentów przedsiębiorstwa nastąpił w 1974 roku - wtedy to rozpoczęto sześcioletnie przenosiny do Danii.

 • Jako

  Jako

  Jako to producent odzieży sportowej z Niemiec, który istnieje na rynku od 1989 roku. Jest to jeden z największych producentów w Niemczech, który w piłce nożnej zaopatruje w stroje kilkadziesiąt drużyn.

 • Joma

  Joma

  Hiszpański producent odzieży sportowej jest na rynku od 1965 roku. Siedziba firmy znajduje się w małym miasteczku Portillo de Toledo.

 • Kappa

  Kappa

  Włoski producent z Turynu, który zasłynął z nietypowego logo i świetnego wykonania strojów meczowych. Inspiracją logotypu było zdjęcie nagiego mężczyzny i kobiety, którzy siedzieli oparci o siebie plecami. Dzięki temu, fotografia, którą wykonał Sergio Druetto, do dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zdjęć na świecie.

 • Kelme

  Kelme

  Hiszpański producent odzieży sportowej, który powstał w 1977 roku. Kelme aktualnie sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach, w tym w Polsce. Co ciekawe, firma jest właścicielem klubu piłkarskiego Kelme CF.

 • Le Coq Sportif

  Le Coq Sportif

  Francuskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją odzieży sportowej już od 1882 roku. Nazwa firmy pochodzi od koguta galicyjskiego, czyli narodowego symbolu Francji.

 • Legea

  Legea

  Włoska firma pochodząca z historycznego miasta, jakim są Pompeje. Istnieje od 1993 roku i co sezon dostarcza wyposażenie wielu zespołom klubowym oraz narodowym z całego świata.

 • Lotto

  Lotto

  Włoski producent odzieży sportowej, który jest dystrybutorem wyposażenia w ponad 60 krajach. Na rynku istnieje od 1973 roku. Głowna siedziba znajduje się w Treviso.

 • Macron

  Macron

  Włoska firma, która w pierwszych latach funkcjonowania zajmowała się importem odzieży z USA. W 1994 roku zaczęli produkować wyposażenie pod własną marką. Dziś ubierają kluby i reprezentacje z całego świata. Ogromną zaletą Macrona było przejęcie najmniejszych reprezentacji w Europie i stworzenie dla nich indywidualnych projektów strojów.

 • Mafro Sports

  Mafro Sports

  Międzynarodowa firma zarejestrowana w Singapurze, która dostarcza wyposażenie zespołom z całego świata. Największą popularność zyskała około roku 2015, kiedy to podpisała umowy z afrykańskimi reprezentacjami.

 • Mawin

  Mawin

  Mawin jest tajskim producentem odzieży sportowej na lokalny rynek azjatycki. Zajmuje się między innymi produkcją strojów dla klubów piłkarskich, głównie z Tajlandii.

 • New Balance

  New Balance

  New Balance to amerykański producent, który wywodzi się z Bostonu. Istnieje od 1906 roku i dziś jest jednym z największych producentów odzieży oraz obuwia sportowego na świecie.

 • Nike

  Nike

  Amerykański producent jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych wytwórców odzieży sportowej. Czy jest na świecie ktoś, kto nie kojarzy "łyżwy" Nike? Z tym logo na piersi gra się w piłkę nożną na dosłownie całym świecie. Nike dostarcza wyposażenie najlepszym zespołom na świecie.

 • Puma

  Puma

  Puma to siostra Adidasa. Powstała w 1948 roku, kiedy to bracia Dassler rozstali się i podzielili swoje przedsiębiorstwo. Rudolf Dassler założył wówczas firmę Ruda, która została później przemianowana na Puma. Dziś niemiecki producent jest znany na całym świecie i dostarcza wyposażenie sportowe wielu klubom i reprezentacjom narodowym, w tym najlepszym zespołom na świecie.

 • Reebok

  Reebok

  Firma pochodząca z USA, która od 2006 roku należy do Adidasa. Nazwa pochodzi od gatunku antylopy - ridboka szarego (Grey Rhebok). Pod szyldem tej marki z roku na rok produkowano coraz mniej strojów dla zespołów piłkarskich, gdyż przejmował je Adidas. Tak więc trykoty tej firmy stają się coraz większą rzadkością, a dziś Reebok prawdopodobnie nie jest sponsorem technicznym żadnego zespołu.

 • Romai

  Romai

  Firma została założona w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w celu produkcji odzieży sportowej dla klubów i reprezentacji narodowych w piłce nożnej.

 • Sondico

  Sondico

  Firma swoje początki miała w Indiach, ale później została przeniesiona do Oldham w Anglii, gdzie kontynuowano produkcję odzieży i akcesoriów sportowych. Dziś firma jest znana z dostarczania odzieży angielskim klubom piłkarskim z niższych szczebli.

 • Umbro

  Umbro

  Brytyjski producent kojarzony i uwielbiany z klasycznych i pięknych strojów z lat 90-tych. Wówczas każdy fan piłkarski wiedział co oznaczają "diamenty" w logo Umbro, gdyż przyozdabiały mnóstwo trykotów. Do dziś Umbro produkuje stroje na świetnym jakościowo poziomie, ubierając wiele klubów i reprezentacji narodowych z całego świata. Firma istnieje od 1924 roku z siedzibą w Manchesterze.

 • Warrior

  Warrior

  Amerykański producent akcesoriów do lacrosse, hokeja na lodzie i piłki nożnej. Firma została założona w 1992 roku przez Davida Morrowa, byłego zawodnika lacrosse.

 • Własny

  Własny

  Tu przypisane są wszystkie produkty, które zostały wyprodukowane na licencji klubowej, bez pomocy producenta i wszystkie inne przypadki. Przykładowo gdy klub wydaje odzież na własnej licencji lub nie podpisuje umowy z żadnym producentem i tym samym produkuje odzież na własną rękę. Tak, były takie przypadki w historii! :)

 • Zeus

  Zeus

  Firma została założona w 1999 roku i pochodzi z Włoch. Swoją nazwą jak i logotypem w kształcie błyskawicy, jednoznacznie nawiązuje do Zeusa - boga znanego z mitologii.