Naszym założycielem jest kolekcjoner koszulek piłkarskich znany pod nickiem Tianse17. Jego przygoda z koszulkami piłkarskimi zaczęła się w 2012 roku. Przez te wszystkie lata doskonale poznał Świat Koszulek Piłkarskich. Stał się posiadaczem kilkuset trykotów, a co za tym idzie, zdaniem wielu ludzi, ekspertem w tej tematyce.

Jego główną platformą działania jest blog tianse17.com, na którym przedstawia swoją kolekcję. Tym samym inspiruje innych do rozpoczęcia wspaniałej pasji, jaką jest zbieranie koszulek piłkarskich. Jednak blog to nie tylko album z koszulkami. Najbardziej ceniony jest za ogrom wiedzy i ciekawostek. Jego celem jest zwiększenie świadomości środowiska piłkarskiego na tyle, żeby oszuści sprzedający podróbki stali się historią. Tylko oryginały są warte naszych pieniędzy. Tylko one są nośnikami tej jedynej i niepowtarzalnej historii, jaka wydarzyła się na murawie.


Kilka słów od Tianse17 dla Was:

"Podczas wieloletniego zbierania trykotów, doskonale przekonałem się jak wygląda rynek koszulek piłkarskich w Polsce. Jeśli chodzi o różnorodność dostępnych modeli i zespołów, jest on bardzo ubogi. Ciężko w Polsce kupić koszulkę mniej znanej drużyny lub coś od niszowego producenta, że o egzotyce nawet nie wspomnę! Zdecydowaną większość koszulek do swojej kolekcji sprowadzałem zza granicy i często dostawałem pytania – gdzie można takie trykoty kupić? Przez te wszystkie lata zbierania wypracowałem sobie pewne kontakty, dzięki którym udawało mi się kupować coraz to ciekawsze trykoty. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu, postanowiłem otworzyć własny sklep piłkarski, który będzie mógł zaoferować wszystko czego jeszcze na polskim rynku nie ma. Postanowiłem stworzyć Świat Koszulek Piłkarskich! :)

Chciałbym zbudować miejsce, w którym miłośnicy piłki i trykotów, będą mogli kupić nie tylko koszulki największych i najbardziej znanych zespołów, ale także tych małych, niszowych i nieznanych z… niemal z całego świata! Sklep będzie skupiał się na pozyskiwaniu jak największej ilości modeli, aby zapewnić Wam jak największy i najszerszy wybór. Oznacza to, że znajdziesz tu koszulki głównie z minionych lat i sezonów. Póki co, to miejsce nie będzie skupiać się na produktach z najnowszego sezonu, ponieważ te są dostępne w wielu sklepach i na stronach producentów. Świat Koszulek Piłkarskich ma za zadanie dać Wam możliwość zakupu tego, czego kupić nie można.

Wszyscy którzy mnie znają, obserwują w mediach społecznościowych albo śledzą blog, doskonale wiedzą, że brzydzę się podróbami. Potępiam proceder oszukiwania ludzi poprzez wykorzystywanie ich nieświadomości i wciskanie im nic nie wartych fejków. Które to zresztą są przedmiotami nielegalnymi i zakazanymi przez prawo. Dlaczego? Ponieważ najczęściej zawierają zastrzeżone znaki towarowe takie jak logo producenta, herby drużyn i kradną opatentowane wzory koszulek – wyglądają niemalże identycznie. Dla większości z Was podróbka wygląda tak jak oryginał. Jeśli Twoja wiedza nie jest na tyle wysoka, aby widzieć różnicę pomiędzy podróbą i oryginałem, spójrz na moją kolekcję, doświadczenie i na podstawie tego, po prostu mi uwierz, że jest ona przeogromna. Podrobione produkty nie są warte żadnych pieniędzy. Dlatego też, jako kolekcjoner posiadający kilkaset oryginalnych trykotów, jako bloger dający wiedzę o koszulkach i jako ekspert koszulek piłkarskich, daję Ci 100% gwarancję, że w moim sklepie kupisz tylko oryginalne i oficjalne produkty. Gwarantuję Ci to swoją renomą, na którą od kilku lat własnymi rękoma pracuję – Świat Koszulek Piłkarskich, to świat oryginalnych koszulek piłkarskich :)"Jeśli chcesz rozpocząć zbieranie koszulek lub znaleźć nowy eksponat do swojej istniejącej kolekcji, to Świat Koszulek Piłkarskich stworzyliśmy właśnie dla Ciebie.

Może chcesz zrobić komuś prezent –  na urodziny, 18-stkę, ślub, ukochanej osobie, a nawet… szefowi, kup mu koszulkę jego ulubionego zespołu, a zobaczysz wielką radość :) Świat Koszulek Piłkarskich jest miejscem, które gwarantuje Ci, że kupisz oryginalny i oficjalny produkt, więc obdarowana osoba nigdy nie będzie zawiedziona!

Stwórz swój własny Świat Koszulek piłkarskich!

Udanych łowów :)