Moja przygoda z koszulkami piłkarskimi zaczęła się w 2012 roku. Przez te wszystkie lata doskonale poznałem Świat Koszulek Piłkarskich. Stałem się posiadaczem kilkuset trykotów, a co za tym idzie, zdaniem wielu ludzi, ekspertem w tej tematyce.


Swoją „koszulkową” działalność w Internecie rozpocząłem pod nickiem Tianse17. Główną platformą działania jest mój osobisty blog tianse17.com, na którym pokazuję swoją kolekcję i tym samym inspiruję innych do rozpoczęcia wspaniałej pasji, jaką jest zbieranie koszulek piłkarskich. Jednak mój blog to nie tylko album z koszulkami. Najbardziej ceniony jest za ogrom wiedzy i ciekawostek, czym za darmo się dzielę. Zależy mi na tym, aby świadomość środowiska piłkarskiego wzrosła na tyle, żeby oszuści sprzedający podróbki stali się historią, bo tylko oryginały są warte naszych pieniędzy. Tylko one są nośnikami tej jedynej i niepowtarzalnej historii, jaka wydarzyła się na murawie.Podczas wieloletniego zbierania trykotów, doskonale przekonałem się jak wygląda rynek koszulek piłkarskich w Polsce. Jeśli chodzi o różnorodność dostępnych modeli i zespołów, jest on bardzo ubogi. Ciężko w Polsce kupić koszulkę mniej znanej drużyny lub coś od niszowego producenta, że o egzotyce nawet nie wspomnę! Zdecydowaną większość koszulek do swojej kolekcji sprowadzałem zza granicy i często dostawałem pytania – gdzie można takie trykoty kupić? Przez te wszystkie lata zbierania wypracowałem sobie pewne kontakty, dzięki którym udawało mi się kupować coraz to ciekawsze trykoty. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu, postanowiłem otworzyć własny sklep piłkarski, który będzie mógł zaoferować wszystko czego jeszcze na polskim rynku nie ma. Postanowiłem stworzyć Świat Koszulek Piłkarskich! :)


Chciałbym zbudować miejsce, w którym miłośnicy piłki i trykotów, będą mogli kupić nie tylko koszulki największych i najbardziej znanych zespołów, ale także tych małych, niszowych i nieznanych z… niemal z całego świata! Będę skupiał się na pozyskiwaniu jak największej ilości modeli, aby zapewnić Wam jak największy i najszerszy wybór. Oznacza to, że w moim sklepie znajdziesz koszulki głównie z minionych lat i sezonów. Nie chcę skupiać się na produktach z najnowszego sezonu, ponieważ te są dostępne w wielu sklepach i na stronach producentów. Chcę dać Wam możliwość zakupu tego, czego kupić nie można.


Wszyscy którzy mnie znają, obserwują w mediach społecznościowych albo śledzą blog, doskonale wiedzą, że brzydzę się podróbami. Potępiam proceder oszukiwania ludzi poprzez wykorzystywanie ich nieświadomości i wciskanie im nic nie wartych podrób, które są przedmiotami nielegalnymi i zakazanymi przez prawo. Dlaczego? Ponieważ najczęściej zawierają zastrzeżone znaki towarowe takie jak logo producenta, herby drużyn i kradną opatentowane wzory koszulek – wyglądają niemalże identycznie. Dla większości z Was podróbka wygląda tak jak oryginał. Jeśli Twoja wiedza nie jest na tyle wysoka, aby widzieć różnicę pomiędzy podróbą i oryginałem, spójrz na moją kolekcję, doświadczenie i na podstawie tego, po prostu mi uwierz, że jest ona przeogromna. Podrobione produkty nie są warte żadnych pieniędzy. Dlatego też, jako kolekcjoner posiadający kilkaset oryginalnych trykotów, jako bloger dający wiedzę o koszulkach i jako ekspert koszulek piłkarskich, daję Ci 100% gwarancję, że w moim sklepie kupisz tylko oryginalne i oficjalne produkty. Gwarantuję Ci to swoją renomą, na którą od kilku lat własnymi rękoma pracuję – Świat Koszulek Piłkarskich, to świat oryginalnych koszulek piłkarskich :)Jeśli chcesz rozpocząć zbieranie koszulek lub znaleźć nowy eksponat do swojej istniejącej kolekcji, to Świat Koszulek Piłkarskich jest stworzony właśnie dla Ciebie.


Jeśli chcesz zrobić komuś prezent –  na urodziny, 18-stkę, ślub, ukochanej osobie, a nawet… szefowi, kup mu koszulkę jego ulubionego zespołu, a zobaczysz wielką radość :) Świat Koszulek Piłkarskich jest miejscem, które gwarantuje Ci, że kupisz oryginalny i oficjalny produkt, więc obdarowana osoba nigdy nie będzie zawiedziona!


Stwórz swój własny Świat Koszulek piłkarskich!


Udanych łowów, Mateusz znany jako Tianse17 :)