• -110,00 zł
  • Nowy

Barcelona 92 Anniversary Away

MF1S22AH
Rozmiar
  • S
  • XXL
349,00 zł
239,00 zł Zniżka 110,00 zł
Cena nie uległa zmianie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Legendarna marka po wielu latach nieobecności powróciła na piłkarski rynek i... sięgnęła do czasów swojej świetności. Meyba wykonała reprodukcje, a w zasadzie cała kolekcję reprodukcji, na cześć współpracy w FC Barceloną. Kolekcja "92 Anniversary" nawiązuje do rzeczy, które hiszpańska marka dostarczała "Dumie Katalonii" w sezonie 1991/92. Był to bowiem ostatni sezon współpracy, po którym to Meyba zniknęła z piłkarskiego rynku na niemalże trzy dekady.

Ta koszulka to bezpośrednie nawiązanie do wyjazdowego trykotu. Można zatem rzec, że to reprodukcja wyjazdówki, w której piłkarze sięgali po mistrzostwo kraju. Swoim wyglądem dobrze odwzorowuje i oddaje wygląd tego, co można było oglądać na boisku w latach 90-tych. Materiał jest pokryty tłoczeniem logotypu producenta. Samo logo zaś pozbawione zostało napisu.

Dobrze odwzorowane zostały także takie elementy jak kołnierz czy charakterystyczne dla tego modelu granatowo-bordowe pasy. W taki sam sposób jak kilkadziesiąt lat temu, wszyte zostały także wstawki na rękawach. Granat od frontu i bordo od tyłu. Jakby tego było mało, koszulka, mimo że wykonana ze współczesnych materiałów, ma prosty krój z delikatnym oversize'm. Dzięki temu zyskała sznytu rodem z lat 90-tych.

Pozycja idealna dla kogoś, kto chciałby pochodzić w ciuchu w stylu retro, z tym że w o wiele niższej cenie, niż sztuki które mają już swoje lata na karku. W końcu, temu służą reprodukcje.

MF1S22AH

Opis

Zespół
Barcelona
Typ produktu
T-shirty
Producent
Meyba
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie