Bastia 2017/18 Third Meczowa

303XQU0

Ultra mała rozmiarówka - niekomercyjna meczówką Kappy! :)

Rozmiar
  • XL
759,00 zł
289,00 zł Zniżka 470,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

To jest rozmiar XL, a dokładnie XL/XXL, bo tak oznaczane były wersje niekomercyjne przez Kappę. I to co widzisz, rozmiarowo jest mniejsze od najmniejszej S-ki, jaką jesteś sobie w tej chwili wyobrazić. Te meczówki charakteryzowała niesamowita zdolność do powiększania swoich wymiarów - można je rozciągać tak, że faktycznie osoba nosząca XL w nią wejdzie :D

Koszulka jest ultra mała i ultra rozciągliwa, ale była przeznaczona tylko i wyłącznie dla graczy, a więc dla atletów. Mogła więc spokojnie opinać im się na ciele, gdyż piłkarze są w pełni wysportowani. Zobacz, że ta koszulka nie ma nawet metek - to co jest to naklejki, a niezbędne informacje są wszyte w dolną taśmę rozciągliwą nicią. Dlaczego? Bo gdyby tam była normalna materiałowa wszywka, to po założeniu koszulki, najprawdopodobniej odcisła by się tak mocno na ciele, że można by ją było czytać stojąc obok zawodnika ;)

Warto mieć chociaż jeden egzemplarz niekomercyjne meczówki od Kappy w kolekcji, aby wiedzieć do czego zdolne są koszulki meczowe i jak perfekcyjnie jakościowo mogą być wykonane.

Dodatkowo koszulka pochodzi z okresu w którym klub spadł z Ligue 1 w sezonie 2016/17, a na sezon 2017/18 został zdegradowany na szósty poziom rozgrywkowy we Francji ze względu na brak płynności finansowej! Bastia sezon 17/18 rozegrała w lidze National 3 w grupie D, gdzie zajęła drugie miejsce, przez co nie awansowała do National 2. ta historia sprawia, że gdy Bastia powróci kiedyś do francuskiej elity, koszulki z tego okresu mogą być ekstremalnie cenne i pożądane, gdyż w chwilach słabości klubu mało osób je kupuje, a tym bardziej... w takiej wersji ;)

Zawodnicy: Sebastien Squillaci, Gary Coulibaly, Yoann Kherbache, Sofiane Bourouis-Belle, Naoufal Mesbah.

303XQU0

Opis

Zespół
Bastia
Sezon
2017/18
Typ produktu
Third
Producent
Kappa
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie
Rodzaj
Meczowe