CSKA Sofia 2014/15 Away

6315
Rozmiar
  • XXL
369,00 zł
219,00 zł Zniżka 150,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Historia tego modelu jest bardzo zagadkowa i nie do końca znana. Prawdopodobnie tak już na zawsze pozostanie. CSKA Sofia sezon 2014/15 rozpoczęła w zupełnie innych modelach, niż ten, który tu widzisz. Jak to się więc stało, że oznaczyliśmy tę koszulkę jako wyjazdówkę z tamtego sezonu?

Otóż, z przyczyn niewiadomych, CSKA Sofia w trakcie sezonu zmieniła stroje. Zarówno model domowy jak i wyjazdowy. Ogółem liga składała się z 22 kolejek w rundzie zasadniczej, a później dzieliła się na grupy - mistrzowską i spadkową. 19 kolejek zostało rozegrane w 2014 roku, przed przerwą zimową. W 2015 roku, w pierwszym meczu na wiosnę, czyli 1 marc 2015, CSKA zagrało jeszcze nie w tym modelu koszulki. Natomiast tydzień później, przeciwko PFC Beroe, piłkarze ubrali już na siebie nowy domowy trykot - model wyglądał tak jak ten, tylko miał odwrócone kolory, czyli był czerwony z białym pasem. Tak więc dwa mecze rundy zasadniczej oraz cała grupę mistrzowską zespół rozegrał w nowych strojach.

Nie znaleźliśmy żadnego oficjalnego powodu, dla którego tak się stało. Aczkolwiek, mamy swoje podejrzenie ;p Od sezonu 2015/16, nowym sponsorem zostało Lotto. Naszym zdaniem, istnieje wielce prawdopodobna szansa, że Legea przygotowała już nowe stroje dla CSKA na następny sezon, ale nie udało im się przedłużyć umowy, więc... aby ich nie stracić, postanowili wdrożyć je w życie na ostatnie miesiące obowiązywania umowy pomiędzy producentem i klubem. Tak więc czy ten trykot był przygotowany z myślą o sezonie 2015/16, ale z racji utraty kontraktu został użyty w drugiej części sezonu 2014/15? Możliwe, że tak ;)

Takie historie nie zdarzają się często, aby wymieniać stroje w trakcie sezonu. Ta sytuacja daje temu modelowi ogromnego plusa, gdyż niesie ona za sobą ciekawostkę i jakąś ukrytą historię. Dodatkowo koszulki CSKA Sofia to rzadkie okazy w Polsce :)

Zawodnicy: Sergiu Bus, Aurelien Joachim, Anton Karachankov, Juan Felipe, Toni Silva, Aleksandar Tunchev.

6315

Opis

Zespół
CSKA Sofia
Sezon
2014/15
Typ produktu
Away
Producent
Legea
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie