14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Koszulka greckiego zespołu PAOK z sezonu 2019/20 pojawiła się w naszym sklepie nieprzypadkowo. Zdecydowaliśmy się ją dla Was pozyskać ze względu na Karola Świderskiego, który był nieodłącznym elementem klubu z Salonik. Polski napastnik w 41 meczach aż 14 razy wpisywał się na listę strzelców. Był jedynym zawodnikiem PAOK'u, który osiągnął dwucyfrową ilość strzelonych goli w sezonie zasadniczym! To pokazuje jak ważnym ogniwem był Karol w swojej drużynie.

PAOK w sezonie 2019/20 zajął drugie miejsce w lidze. Ustąpił tylko Olimpiakosowi Preus. W Pucharze Grecji także pokazali pazur i doszli do półfinału. Niestety, tam ponownie przegrali walkę z Olympiakosem. Późniejszy mistrz kraju wygrał dwumecz 4:3, choć w pierwszym meczu, górą był PAOK Ateny, który przed własną publicznością pokonał rywala 3:2. Mimo, że po 8. minutach przegrywali 0:2, zapewnili swoim fanom piękne widowisko strzelając trzy gole.

"Biało-Czarni" próbowali swoich sił również w europejskich pucharach. Najpierw w klasyfikacjach Ligii Mistrzów trafili na przeciwnika z Holandii. Ajax wyeliminował PAOK w dwumeczu, który zakończył się wynikiem 4:5. Po przegranym meczu PAOK spadł do eliminacji Ligii Europy, gdzie w fazie Play-offs trafił na Slovan Bratysława. Pierwszy mecz odbył się na terenie przeciwnika, któremu udało się zwyciężyć 1:0. Mimo zwycięskiego rewanżu 3:2 dla Paoku musiał on uznać wyższość przeciwnika ze względu na różnice bramkową wynikającą z goli strzelonych na wyjeździe.

Warto także dodać, że oferowana przez nas koszulka pochodzi z sezonu, który został przerwany w związku z epidemią Covid-19. W przypadku greckiej ligi rozgrywki zostały przerwane na okres około 3 miesięcy.