TSG Hoffenheim 2018/19 GK Meczowa

T7712
Rozmiar
  • XL
399,00 zł
199,00 zł Zniżka 200,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zawsze darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień!

  14 dni na zwrot

Bez podania przyczyny

  Tylko oryginalne produkty

100% Legit

Trykot niosący sobą historię to trykot będący obiektem pożądania zbieraczy i miłośników nabywania rzeczy cennych ;) Dlaczego piszemy o tym tutaj? Gdyż ta koszulka była świadkiem historycznego wydarzenia. W sezonie 2018/19 po raz pierwszy Hoffenheim zagrało w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ich debiut w najlepszych europejskich rozgrywkach miał miejsce na Ukrainie, w Doniecku. Pojechali zmierzyć się z Szachtarem i wywieźli stamtąd remis 2:2.

Ogółem byli sporym zaskoczenie, mimo iż zajęli 4 miejsce w grupie. Na 6 meczów, połowę zremisowali, a drugą połowę przegrali, ale... jak przegrywali, to tylko jedną bramką. Strzelili 11 bramek, a aż 5 z nich było autorstwa Andreja Kramaricia. Rzadko zdarza się, aby najsłabsza drużyna w grupie pakowała 11 bramek, nieprawdaż?

Tak więc koszulki z sezonu 2018/19 dla tego klubu stanowią pewną historię, dlatego warto taki trykot posiadać. Do tego ta koszulka ma bardzo ciekawy design - jedno widzą w nim skórę węża, inni zaś jakby mozaikę z malutkich kamyczków. Z pewnością intryguje i zwraca na siebie uwagę, tak jak... niestandardowy kształt sponsora głównego, czyli SAP. Kolejnym elementem, od którego ciężko oderwać wzrok to herb, który jest wykonany z mega starannością :)

Zawodnicy: Oliver Baumann, Alexander Stolz.

T7712

Opis

Zespół
TSG Hoffenheim
Sezon
2018/19
Typ produktu
GK
Producent
Lotto
Płeć
Męskie
Spersonalizowane
Nie
Rodzaj
Meczowe